Welcome, Guest. Please login or register.
April 18, 2014, 15:23:53 PM
Home Help Search Calendar Login Register
Show unread posts since last visit.
News: Let Pardus-Anka become #1: Pardus-Anka Bug ReportPardus-Anka World Google+ | The Pardus wiki  | Visit Pardus-Anka official website  | Register as forum member?  Email the moderator!

+  Pardus Worldforum
|-+  International Pardus Users
| |-+  Turkish
| | |-+  Bir merhaba da benden olsun, yilda birden daha cok olsun
0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] Go Down Print
Author Topic: Bir merhaba da benden olsun, yilda birden daha cok olsun  (Read 4585 times)
parduser99
Newbie
*

View Profile WWW
« on: April 14, 2011, 23:44:33 PM »

merhabalar,
baktim ki turkce bolumde her yıl ancak bir mesaj atilmis. Ben de bu  bolumu canlandirayim dedim. ne de olsa pardusun sahibi  Turkler olarak, bu en yaygin uluslararasi forumda Turkce'yi bolumunu de biraz islek tutmamiz gerekiyor gibi..
saygilar..

dedebekri
Pardus fellow craft
**

View Profile
« Reply #1 on: April 15, 2011, 08:38:04 AM »

Hosgeldin!
Galiba bu forumun Turkiye'de fazla taninmamasinin temel sebebi yasanan siteye erisim sikintilaridir.
Ben ve diger tum Turk kullanicilar gibi sen de iki dunya (Turkce ve Ingilizce forumlar) arasinda bir kopru olmaya calisirsin. Ne de olsa Pardus artik tum dunya capinda kullanilir hale geldi.
parduser99
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #2 on: April 17, 2011, 16:49:46 PM »

tekrar merhaba,
ben de uzun zaman merak etmeme ragmen bu foruma girememistim. Sonunda  phzilla sayesinde girebildim..
En yaygın uluslararası forum şu anda bu olduğuna göre (ve bu forumdaki insanlardan bazıları pardus'un ubuntu'yu gececegini dusundugune gıre) biz de burada olmaliyiz, biraz daha fazla bence...
bu arada www.pardusforum.com hakkındaki yorumlarinizi bekliyorum..
saygilar
Ozan

Pages: [1] Go Up Print 
« previous next »
Jump to: